Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Zespół z Wilczkowa w trójce najlepszych

2014-06-18 10:52:26 (ost. akt: 2014-06-18 11:48:58)

Autor zdjęcia: materiały autora

Zespół Honorowych Dawców Krwi z Wilczkowa w składzie: Paweł Jackowski, Sylwester Michalski, Łukasz Potrzuski, Piotr Łapiński, Michał Szostak dobrze wypadł na spartakiadzie w Olsztynie. Teraz będzie nas reprezentował w rywalizacji na szczeblu wojewódzkim.

W sobotę, 14 czerwca na strzelnicy wojskowej w Olsztynie odbyła się spartakiada Honorowych Dawców Krwi. Na starcie stanęło siedem klubów, między innymi JW Olsztyn, MPK Olsztyn, Dar Serc z Olsztyna, Florian z Ornety, Michelin Olsztyn, klub HDK z Dobrego Miasta i Wilczkowa.

Zespół z Wilczkowa tego dnia pokonał rywali w wielu konkurencjach, a były to między innymi: rzut piłką lekarską, pchnięcie kulą, rzut granatem do celu, strzały piłką do bramki czy niezwykle emocjonujące skoki w workach.
Trzy zwycięskie zespoły tj. Klub HDK z Wilczkowa, a także HDK Michelin Olsztyn i JW Olsztyn zakwalifikowały się na Spartakiadę Wojewódzką, która odbędzie się 2 sierpnia w Ośrodku Sportowo – Wypoczynkowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Kręsku.
Na koniec sportowych zmagań uczestnicy spartakiady zorganizowali ognisko, były kiełbaski. W miłej, przyjaznej atmosferze podsumowano zawody. Obecny był dyrektor Polskiego Czerwonego Krzyża pan Andrzej Karski.
mł. kpt. Tomasz Gowkielewicz


"Gazeta Lidzbarska" już dziś w kioskach. Tylko ciekawe informacje.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://lubomino.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages