Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Zawody sportowe dla maluchów

2014-12-11 13:36:23 (ost. akt: 2014-12-11 13:46:25)

Autor zdjęcia: materiały szkoły

W hali sportowej w Lubominie 4 grudnia 2014 roku Uczniowski Klub Sportowy „TROPS”, działający przy Gimnazjum w Lubominie, zorganizował dla najmłodszych dzieci z klas edukacji wczesnoszkolnej trójbój sprawnościowy.

Najważniejszym celem turnieju była wspólna zabawa oraz promowanie zdrowego stylu życia. Wszystkich zawodników (a było ponad 130) powitał prezes UKS TROPS – Pan Krzysztof Baranowski życząc im dobrej zabawy. W zawodach startowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lubominie i Szkoły Podstawowej w Wilczkowie.

Rywalizacja przebiegała w następujących konkurencjach: „Sadzenie ziemniaków”, „Mini tor przeszkód”, „Bieg na 30 m”. Zawodnicy walczyli w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców.

O zwycięstwie decydował czas. Najlepsi wywalczyli medale i stanęli na podium. W sumie rozdano 72 medale. Dodatkowo każdy uczestnik zmagań sportowych otrzymał medal za udział w zawodach oraz „słodki” upominek.

Środki finansowe na nagrody oraz słodycze zostały pozyskane od Gminy Lubomino.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację niniejszej imprezy, a dzieciom za wspaniałą zabawę i zaciętą walkę.

Informacja szkoły


"Gazeta Lidzbarska" już dziś w kioskach. Tylko ciekawe informacje.Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lubomino.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj[/quote]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages