Sobota, 17 sierpnia 2019. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Lubominie

2016-11-18 09:00:00 (ost. akt: 2016-11-18 09:42:49)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lubominie włączyły się w Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lubominie włączyły się w Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Autor zdjęcia: M.Mazur

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna odbywająca się co roku,
w ostatni piątek września. Gimnazjum w Lubominie brało w niej udział już po raz trzeci. Opiekę nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia sprawowała p. Agnieszka Koźlik.


30 września 2016 roku wszyscy nasi uczniowie stanęli do walki o zdobycie tytułu „Experta Tabliczki Mnożenia”.

W pierwszym etapie zmagań sprawdzona została wiedza w zakresie mnożenia liczb od 1 do 100. Uczniowie na rozwiązanie 5 przykładów mieli 3 minuty. Na tych, którzy zrobili to bezbłędnie, czekał jeszcze drugi etap zmagań.

W nim uczniowie otrzymali również 5 przykładów, lecz z zakresu liczb od 1 do 500 i tylko 5 minut na ich rozwiązanie. Każdy, kto prawidłowo obliczył wszystkie przykłady, otrzymał dyplom i tytuł Experta. W tym roku udało się to 14 uczniom. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Weronika Szpakowska, Wiktoria Matukiewicz i Izabela Wysocka z klasy 1a oraz Dominika Świder z klasy 1b. Mamy nadzieję, że kolejne edycje zachęcą młodzież do jeszcze większego zgłębienia wiedzy matematycznej w zakresie tabliczki mnożenia.***
Tego samego dnia także uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubominie po raz pierwszy wzięli udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Organizatorami akcji byli uczniowie klasy piątej pod opieką p.Maryli Mazur. Mistrzami Tabliczki Mnożenia zostali Michalina Cenian, Rafał Lisowski, Grzegorz Gejło, Jakub Osowski, Michał Beczak z klasy czwartej, Kacper Malinowski, Dominik Sobota, Dawid Wiśniewski z klasy piątej, Miłosz Awsiukiewicz, Julia Ciszewska, Natalia Osowska z klasy szóstej.

Agnieszka Koźlik/Maria Mazur

Gimnazjum Lubomino

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages